Panel użytkownika

Settlers Online:


BigFarm


World of Tanks

Polecane gry:

Gry » PC

xxczupakabra | 25-06-2014, 15:16 | 35
Tension The void (2008)
Tension to mroczna gra przygodowa, bardzo obficie zawierająca elementy charakterystyczne dla gatunku survival horror. Za przygotowanie programu odpowiadają twórcy z rosyjskiej firmy Ice-pick Lodge, mający już na swoim koncie grę Pathologic, również przeznaczoną raczej dla osób o mocnych nerwach.

Zadaniem gracza jest rozwiązanie zagadek związanych z Pustką (Void) – tajemniczym, surrealistycznym światem, w którym znalazł się nasz nieszczęsny bohater. Pustkę zamieszkują przede wszystkim przedstawiciele dwóch głównych ras – krwawych, brutalnych Łowców oraz pozornie słabe i bezbronne Siostry. Życiodajnym (o ile można w tym przypadku użyć takiego sformułowania) pierwiastkiem Pustki jest Lympha, tylko ona umożliwia egzystencję wszystkim istotom zamieszkującą Pustkę. To ona jest walutą, energią życiową, siłą w walce i głównym parametrem. Także gracz, podejmując decyzje, musi zawsze uwzględniać koszt w Limfie, jaki poniesie wykonując daną czynność. Liczy się wszystko, bez względu na to, czy jest to zaciekła walka z wrogiem, rozmowa z inną istotą czy krótki spacer. Żeby jednak było jeszcze ciekawiej, na swej drodze możemy napotkać aż siedem różnych kolorów Limfy, każda jest w taki sam sposób życiodajna, ale jednocześnie wytwarza zupełnie inne efekty w danej sytuacji. Co więcej, każdy jej typ może zostać użyty zarówno do czynienia dobra, jak i do wyrządzania zła – nawet najmniejsze użycie tej niebanalnej mocy może więc w wielkim stopniu wpłynąć na świat przedstawiony.
  • 0

Gry » PC

djsilver | 12-12-2013, 16:33 | 270
[center]The Sims 3 - Collection [2013] | Polska Wersja Językowa

The Sims 3 - Collection [2013] | Polska Wersja Językowa[PL]

Info:
The Sims 3 to kolejna część bestsellerowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku. Gra stanowi symulację ludzkiego życia, począwszy od narodzin aż po samą śmierć z zachowaniem towarzyszących temu procesowi wydarzeń (pierwszy pocałunek, małżeństwo, przejście na emeryturę etc.).

  • 51

Gry » PC

koloc | 20-11-2013, 11:27 | 479
Symulator Złomowiska (2013) PLOPIS:

Symulator Złomowiska to produkcja niemieckiej firmy NBG EDV Handels und Verlags skierowana do miłośników symulatorów ciężkiego sprzętu. Gracze mogą spróbować swoich sił w obsłudze maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie wirtualnego zakładu przetwórstwa odpadów metalowych.
Twórcy przygotowali 20 misji do wykonania, w trakcie których należy uporać się z kasacją rozmaitych urządzeń i pojazdów. Do dyspozycji gracza oddano szereg specjalistycznych maszyn, w tym chociażby dźwig z elektromagnesem, kruszarkę oraz ładowarkę..
  • 0

Gry » PC

mi280286 | 9-11-2013, 08:57 | 191
BattleForge 1.2 (2011)

BattleForge 1.2 (2011)


BattleForge jest uznaną przez wielu graczy jako strategię nowej generacji przecierającą nowe szlaki w sposobie toczenia wieloosobowych potyczek za pośrednictwem Internetu. Zaliczana jest ona do gatunku określanego jako MMORTS, albowiem tytuł stanowi połączenie kilku gatunków gier, MMO - Massive Multiplayer Online oraz RTS - Real Time Strategy, a także gier karcianych. Fabuła gry rozgrywa się w nieprawdopodobnej krainie przepełnionej konfliktami pomiędzy bogami, a tytanami. Zwykli ludzie nie ogrywają w niej większej roli, aż do czasu gdy bogowie nadają im nadprzyrodzone moce, by ci z kolei, przeistaczając się w Skylordów, mogli walczyć w ich imieniu przywołując przeróżne mityczne stwory. W takiego Skylorda przyjdzie nam się wcielić chcąc poprowadzić rozgrywkę w BattleForge. Pełną fabułę gry poznajemy etapami i na wielu różnych płaszczyznach tworząc własne scenariusze, bohaterów oraz historie.
  • 0

Gry » PC

mi280286 | 8-11-2013, 14:10 | 160
Clovece3D 1.00 (2007)

Clovece3D 1.00 (2007)


Clovece3D to wirtualny odpowiednik gry planszowej zwanej potocznie "Chińczykiem". Swego czasu zasiadały przy niej niemalże całe rodziny. W grze może brać udział od 2 do 4 osób, każda z nich wybiera 1 z 4 zestawów pionków dostępnych w różnym kolorze. Każdy zestaw to 4 pionki. Zadaniem każdego z graczy jest doprowadzenie ich wszystkich wokół całej planszy, aż do wyznaczonej odpowiednim kolorem strefy omijając przy tym wszelkie niebezpieczeństwa czyhające po drodze. Największym i w zasadzie jedynym zagrożeniem mogą okazać się nasi przeciwnicy, którzy jeśli akurat zatrzymają się na naszym polu, eliminują nasz pionek z gry. Szybkość przesuwania się po planszy wytycza kostka do gry, którą w tym wypadku rzuty wykonuje komputer. "Chińczyka" cechuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.
  • 0

Gry » PC

mi280286 | 7-11-2013, 14:13 | 184
Icy Tower 1.5.1 (2013)

Icy Tower 1.5.1 (2013)


Główny bohater, mały skate ubrany w sporą czapę ma za zadanie wdrapać się na szczyt najwyższej wieży na jaką trafił :) Nie pozostaje nic innego jak mu pomóc. Cel jest następujący: trzeba wdrapać się najwyżej jak tylko się da, a przy okazji zbierać dodatkowe punkty (bonusowe, ekstra, gratis). Aby punkty otrzymać trzeba się wyluzować i wykonywać "fajowe (czyt. fachowe) ruchy i tricki wykonane w drodze na górę!"
  • 0

Gry » PC

vgenix | 24-10-2013, 18:47 | 205
Cabela’s African Adventures (2013)

Cabelas african adventures 2013

Cabela’s African Adventures to kolejna odsłona słynnej łowieckiej serii sygnowanej logiem amerykańskiej sieci sklepów z akcesoriami myśliwskimi. Gra została opracowana we współpracy z koncernem Activision, właścicielem praw do marki. Twórcy postanowili ponownie osadzić akcję w spalonej słońcem Afryce.

W grze trafiamy do otwartego świata zróżnicowanego pod względem flory i fauny. Wśród łowieckich terenów wyróżniamy m.in. gęsto porośniętą dżunglę, sawannę czy najbardziej spalone ziemie Czarnego Kontynentu. Polujemy na dzikie zwierzęta, takie jak lwy, leopardy, gepardy, nosorożce, bawoły czy słonie, a każde z nich wymaga od gracza innego podejścia. Wraz z postępami w rozgrywce odblokowujemy nowy ekwipunek, w tym broń i modyfikacje ułatwiające polowanie, a także rozwijamy nasze umiejętności łowieckie. Największą zaletą produkcji jest swoboda działania w rozległym świecie, w którym poruszamy się zarówno pieszo, jak i za pomocą różnych pojazdów. Dzięki temu możemy poczuć się jak prawdziwi łowcy zwierząt.
  • 0

Gry » PC

lucejko | 10-04-2013, 23:27 | 386
Omerta City of Gangsters + Spolszczenie


Omerta: City of Gangsters to gra łączaca kilka gatunków w dość ciekawym mixie. Jest to połączenie gry strategicznej, ekonomicznej, taktycznej z elementami RPG. Gra dzieje się w czasach prohibicji w Atlantic City, a my zaczynamy jako początkujący gangster. Gra podzielona jest na misje, w których zdobywamy wpływy w kolejnych dzielnicach. Cel misji będzie za każdym razem. Może to być na przykład znalezienie i eliminacja wrogiego bossa, zbudowanie kilku kasyn czy zdobycie przewagi na czarnym rynku handlu alkoholem.Wymagania sprzętowe:

Quad Core 2 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7),
karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza),
5 GB HDD, Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8
  • 85

Gry » PC

Thief1233 | 12-03-2013, 00:09 | 471
Ta wersja, którą dodaję jest odpowiednio zoptymalizowana, aby gracze na słabszych komputerach tudzież laptopach mogli sobie spokojnie pograć bez strachu o klatkowanie

Okładka:

Counter Strike 1.6 Wersja zoptymalizowana


Wymagania :

* procesor: 800 MHz (lub kompatybilny)
* RAM: 128 MB
* karta graficzna: akcelerator graficzny 3d 32 MB
* szerokopasmowy dostęp do internetu

Trochę informacji o Counter-Strike

Tak na serio

Counter-Strike (często nazywany skrótowo CS) – gra komputerowa z gatunku first-person shooter, stworzona przez Minha "Gooseman" Le'a i Jessa "Cliffe" Cliffe'a 19 czerwca 1999 i będąca modyfikacją („modem”) gry Half-Life. Początkowo Counter-Strike wymagał do działania Half-Life'a, jednak wraz z upływem czasu stworzono kolejne jego wersje, które przekształciły się w samodzielne produkcje, jedynie korzystające z silnika oryginalnej gry.

Rozgrywka w Counter-Strike'u opiera się na walce terrorystów z antyterrorystami, w której jedna ze stron musi bronić bombsite'u (miejsce gdzie podkłada się bombę) lub uwolnić zakładników, a druga podłożyć bombę albo pilnować zakładników. Gra została stworzona z myślą o grze w sieci, a dopiero z czasem, gdy jej popularność wzrosła, zostały opublikowane dodatki imitujące graczy (tzw. boty) umożliwiające grę w CS-a bez udziału żywych przeciwników.

Gra dostała wsparcie od Valve Software, dzięki czemu jest ciągle uaktualniania i została włączona do projektu Steam. Counter-Strike dość szybko zyskał ogromną popularność i stał się platformą turniejową na imprezach e-sportowych, na których znajduje się do dziś.

  • 0

Panel użytkownika

Kalendarz

«    Lipiec 2014    »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Polecane

Wpadki z imprez
Wpadki na imprezach
Tylko dla dorosłych!!


Reklama: