Panel użytkownika

Stuff » Tapety

Vievien | 20-07-2018, 23:41 | 16
Super mix wallpapers - 315

Ilość szt: 379 \ Rozdzielczość: 1280x1024 ~ 7680x4320 \ Format: JPG \ Wielkość pliku: 533,1 MB

  • 0

Komedia, Filmy, Dubbing / Lektor

spocony | 20-07-2018, 20:53 | 34
Podatek od miłości (2018) PL.480p.BRRip.XViD.AC3-MORS [Film Polski]

Podatek od miłości (2018) PL.480p.BRRip.XViD.AC3-MORS [Film Polski]

reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
scenariusz: Piotr BronowskiKatarzyna Krzysztopik
gatunek: Komedia rom.
produkcja: Polska
premiera: 26 stycznia 2018 (Polska) 22 stycznia 2018 (świat)
nagrody: 1 nominacja


O filmie

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?
Edytowane przez: spocony - 20-07-2018, 20:53 Powód edycji: reupload
  • 0

Komedia, Filmy, Dubbing / Lektor, Polskie filmy

spocony | 20-07-2018, 20:17 | 79
Podatek od miłości (2018) PL.DVDRip.XviD-KiT [Film Polski]

Podatek od miłości (2018) PL.DVDRip.XviD-KiT [Film Polski]

reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
scenariusz: Piotr BronowskiKatarzyna Krzysztopik
gatunek: Komedia rom.
produkcja: Polska
premiera: 26 stycznia 2018 (Polska) 22 stycznia 2018 (świat)
nagrody: 1 nominacja


O filmie

Kim tak naprawdę jest Marian (Grzegorz Damięcki)? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Coachem o kontrowersyjnych metodach? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara (Aleksandra Domańska). Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła Mariana? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?
Edytowane przez: spocony - 20-07-2018, 20:17 Powód edycji: reupload
  • 0

Horror, Filmy, Dubbing / Lektor, DVD / Blue Ray / HD

spocony | 20-07-2018, 18:31 | 18
Noc pożera świat / La Nuit a Dévoré le Monde (2018) PL.IVO.720p.BRRip.XviD-SP [Lektor PL-IVO]

Noc pożera świat / La Nuit a Dévoré le Monde (2018) PL.IVO.720p.BRRip.XviD-SP [Lektor PL-IVO]

reżyseria: Dominique Rocher
scenariusz: Jérémie GuezGuillaume Lemans
gatunek: Horror
produkcja: Francja
premiera: 2 lutego 2018 (świat)


O filmie

Obudziwszy się po imprezie, młody mężczyzna odkrywa, że w ciągu nocy doszło do apokalipsy. Wszędzie błąkają się teraz zombie, wybałuszając przekrwione oczy i szczękając zębami. W ten prosty sposób sygnalizują, że są bardzo, ale to bardzo głodne.
  • 0

Programy

apple2000 | 20-07-2018, 17:39 | 23
[center]Ds Simulia Abaqus v6.14-4


Ds Simulia Abaqus v6.14-4

Ds Simulia Abaqus v6.14-4 | 3.4 Gb
[b]
  • 0

Programy