Panel użytkownika

Muzyka » Składanki / Inne

SSJ4 | 23-04-2010, 23:25 | 240
Flash Tunes Ep.2 (2010)

Artist...........: VA
Album...........: Flash Tunes Ep.2 (2010)
Format............: MP3
Quality............: 320 kbps/44,1 kHz/Joint stereo
Tracks............: 11
Genre............: Electro house
Year............: 2010
Time............: 1:10:20 min
Size............: 170 MB
  • 0

Dramat, RMVB

malygosc | 23-04-2010, 23:16 | 759
Wichrowe wzgórza / Wuthering Heights (1992) DVDRIP-RMVB/Napisy PL

Wichrowe wzgórza / Wuthering Heights (1992) DVDRIP-RMVB/Napisy PL


Adaptacja znanej powieści Emily BrontëEmily BrontëEmily Brontë z 1847 roku. Akcja filmu toczy się w Thrushcross Grange, w okolicy nazywanej Wichrowymi Wzgórzami. Młody Heathcliff (Ralph FiennesRalph FiennesRalph Fiennes) wychowuje się w bogatej rodzinie, przez którą został adoptowany. Wkrótce zakochuje się w Cathy (Juliette BinocheJuliette Binoche) - córce swych przybranych rodziców. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Edgara Lintona (Simon ShepherdSimon Shepherd), który oczarowuje ją swoją elegancją i nienagannymi manierami. Kiedy Heathcliff dowiaduje się, że Edgar poprosił jego ukochaną o rękę, ucieka z Wichrowych Wzgórz. Wraca po trzech latach nieobecności jako bogaty człowiek z silnym postanowieniem zemsty na rodzinie Lintonów...

  • 0

Akcja, Horror, RMVB, Dubbing / Lektor

malygosc | 23-04-2010, 22:32 | 390
Resident Evil: Zagłada / Resident Evil: Extinction (2007) DVDRIP-RMVB/Lektor PL

Resident Evil: Zagłada / Resident Evil: Extinction (2007) DVDRIP-RMVB/Lektor PL


Milla Jovovich wraca w trzeciej odsłonie Resident Evil! Ten przepełniony akcją i niesamowitymi efektami specjalnymi film rozgrywa się tym razem na pustyni w Nevadzie gdzie rozgrywa się największa w historii walka pomiędzy zombie a ludźmi! Las Vegas to rozrywka i słońce... No tak, przynajmniej jest tu jeszcze słońce... Miasto wygląda jak reszta pustyni, a jedynie kilka zardzewiałych znaków przypomina o czasach minionej świetności! Tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna (Oded Fehr, Mike Epps, Ali Larter, Ashanti) muszą stawić czoła hordzie prawie martwych istot! Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel - nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów!

  • 0

Akcja, Komedia, RMVB, Polskie filmy

malygosc | 23-04-2010, 21:54 | 1136
Nie ma mocnych (1974) DVDRIP-RMVB/ PL

Nie ma mocnych (1974) DVDRIP-RMVB/ PL


Komedia obyczajowa, kontynuacja losów dwóch rodzin zabużańskich, osadników na Dolnym Śląsku, którzy po latach szukają męża dla swej wnuczki, by zdobyć następcę do swojego gospodarstwa. Stary Pawlak, ciężko chory, musi przekazać swą ziemię. Ale starszy syn Witia, ożeniony z Jadźką Kargulówną, więcej gruntów uprawiać nie może, młodszy zaś, Paweł, jest pracownikiem naukowym we Wrocławiu. Cała nadzieja we wnuczce, osiemnastoletniej Ani. Pawlak i Kargul postanawiają ją wydać za mąż za młodego technika mechanizacji rolnictwa Zenka. Ich przemyślna intryga doprowadza do szczęśliwego finału - młodzi pobiorą się, a ziemia zostanie w rodzinie.

  • 0

Gry

alex777 | 23-04-2010, 20:50 | 1292
G.I. Joe: The Rise of Cobra (ENG)


The game is based on the movie G.I. Joe: The Rise of Cobra. You can choose one of 12 characters with different skills and equipment, and fight shoulder to shoulder with a friend, thanks odnoekrannomu co-op mode. Plot of the game starts its development from the point at which to stop the movie. GIJoe: The Rise of Cobra - a modernized classic arcade shooter, which combines a third-person-controlled transport, melee combos and missile attacks. Playing a dozen characters is divided into three classes: Commando, Heavy Soldier and the Combat Soldier. Commando work better at close range, while the last two classes prefer the big guns who like to enjoy from afar. Whom you choose
  • 0

Muzyka » Składanki / Inne

SSJ4 | 23-04-2010, 20:39 | 576
HOUSE-MANIACS Collection 23 (2CD) 2010[

Artist...........: VA
Album...........: HOUSE-MANIACS Collection 23 (2CD) 2010
Format............: MP3
Quality............: VBR kbps/44,1 kHz/Joint stereo
Tracks............: 33 Unmixed
Genre............: House/Dance/Electro....Progressive
Year............: 2010
Size............: 179 MB
  • 0

Programy

O1egius | 23-04-2010, 20:17 | 418
Netgate Registry Cleaner v1.0.405

NETGATE Registry Cleaner cleans and defragment your registry, speed-up your PC, removes unneeded files on disks, removes activity traces. It includes Startup manager to manage programs started at Windows startup and Uninstall manager for handy applications uninstall. Supports scheduling of scans and backup option for better security.
  • 0

Muzyka » Składanki / Inne

SSJ4 | 23-04-2010, 20:06 | 407
Superturk - Supermix - 04 (2010)

Artist...........: VA
Album...........: Superturk - Supermix - 04 (2010)
Format............: MP3
Quality............: 192 kbps/44,1 kHz/Joint stereo
Tracks............: 19
Genre............: Dance/Rap/House....TOP 40
Year............: 2010
Time............: 68 min
Size............: 100 MB
  • 0

Muzyka » Składanki / Inne

SSJ4 | 23-04-2010, 19:29 | 244
I Love House Vol 11 (2010)

Artist...........: VA
Album...........: I Love House Vol 11 (2010)
Format............: MP3
Quality............: 320 kbps/44,1 kHz/Joint stereo
Tracks............: 10
Genre............: Progressive House
Year............: 2010
Time............: 75:49 min
Size............: 173 MB
  • 0

Kryminał, Thriller, RMVB, Dubbing / Lektor

malygosc | 23-04-2010, 18:55 | 487
Tajemnice Los Angeles / L.A. Confidential (1997) DVDRIP-RMVB/Lektor PL

Tajemnice Los Angeles / L.A. Confidential (1997) DVDRIP-RMVB/Lektor PL


Początek lat 50 XX w. Los Angeles stwarza możliwości tym, którzy marzą o szybkiej karierze i wielkich pieniądzach - nawet za wszelką cenę. Z problemami tego miasta muszą radzić sobie stroże prawa. Świat narkotyków, nielegalnych interesów czy politycznych szantaży nie daje się łatwo okiełznać, tym bardziej, że nawet sami funkcjonariusze policji mają na sumieniu różne przestępstwa. Jack, Bud i Ed - trzej policjanci, próbują rozwiązać zagadkę masakry w nocnym barze. W trakcie śledztwa poznają mroczne tajemnice Los Angeles.

  • 0

Panel użytkownika

Kalendarz

«    Kwiecień 2010    »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Polecane